Posadzki z mikrocementu Warszawa

Posadzki z mikrocementu od pewnego czasu bardzo zyskują na popularności. Mikrocement może być stosowany nie tylko na powierzchniach poziomych, ale też pionowych. Oznacza to, że materiał ten może być użyty na posadzkach, na ścianach, schodach, blatach, meblach i innych powierzchniach. Mikrocement można stosować również w architekturze ogrodowej. Nadaje się do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Ta mnogość możliwości sprawia, że coraz częściej wykorzystuje się mikrocement w dekoracji wnętrz. Ciekawe i doskonale dopasowane aranżacje wielokrotnie są efektem zastosowania tych właśnie pokryć.

Posadzki z mikrocementu w domu

Posadzki z mikrocementu to doskonałe rozwiązanie w kuchniach i łazienkach, ponieważ bardzo dobrze znoszą one nadmiar wilgoci. Jak wiadomo, w tych pomieszczeniach może być jej wiele, dlatego warto mieć podłogę, która nie zniszczy się po kilku latach. Posadzki z mikrocementu są bardzo wytrzymałe, odporne na uszkodzenia i zabrudzenia. Ciekawą cechą podłóg z mikrobetonu jest bezspoinowość. Dzięki niej – w przeciwieństwie do tradycyjnych podłóg – w szczelinach nie gromadzi się kurz. Wnętrze staje się  łatwiejsze do utrzymania w czystości, a w efekcie bardziej czyste i higieniczne. Fugi nie zmieniają barwy, a jednolita tafla podłogi wygląda na nową przez wiele lat.

Posadzki mikrocementowe

Pokrycia z mikrocementu mają ogromne zastosowanie. Są kładzione zarówno na powierzchniach nowych, niewykończonych, jak i w przypadku starych podłóg, które wymagają szybkiego odświeżenia. Praca z mikrobetonem przebiega szybko i w dużej czystości, bez zbędnych ilości brudu, pyłu i kurzu. Dzięki temu położenie podłogi z mikrobetonu odbywa się bardzo sprawnie i w krótkim czasie. W tym drugim przypadku wiąże się to także z niższymi kosztami – nie ma potrzeby zdejmowania starej nawierzchni. Podłogę tę można kłaść na drewnie, betonie, marmurze, mozaice czy kafelkach. Dzięki temu mamy możliwość odświeżenia podłóg w krótkim czasie.

Posadzki z mikrocementu Warszawa

W wystroju wnętrza podłogi z mikrocementu cieszą się szczególną popularnością, gdy w aranżacji stosujemy dużo elementów szkła płaskiego (barierki, przeszklenia, kabiny prysznicowe) i wyraźnych elementów z metalu. Dzięki takiemu połączeniu nadajemy wnętrzom ciekawego, futurystycznego charakteru. Bezspoinowość podłóg z mikrocementu powoduje, że podłogi tworzą gładkie powierzchnie, nawet bardzo duże. Dzięki temu wrażenie przestrzeni w pomieszczeniu znacząco się zmienia. Posadzki te mogą być matowe lub lśniące. Jeżeli planujesz położenie w swoim domu nowych podłóg, wykorzystaj możliwości, jakie daje mikrocement, a Twoje zadowolenie nie osłabnie przez długie lata.

Posadzki z mikrocementu - wzory

Poniżej prezentujemy przykładowe wzory i struktury posadzek wykonanych z mikrocementu.

Mikrocement gruboziarnisty (szpachlowany, lakierowany, mat)

Mikrocement szpachlowany

Mikrocement zacierany (lakierowany, mat)

Posadzki z mikrocementu - dlaczego warto?

Współczesne rozwiązania

Posadzki naszego wykonania mają unikatowy design, dzięki któremu każde wnętrze nabierze charakteru.

Uniklany design

Technologia, którą wykorzystujemy przy realizacji zlecenia pozwala wykonać trwałą i bezspoinową posadzkę z mikrocementu.

Powierzchnia antyalergiczna

Posadzki, które wykonujemy świetnie się sprawdzają dla osób cierpiących na wszelkiego rodzaju alergie.

Czystość

Posadzki mikrocementowe są łatwe w czyszczeniu i praktycznie bezproblemowe w eksploatacji.

Posadzka mikrocement - cena

Koszt wykonania posadzki z mikrocementu to wiele różnych składowych takich jak: wybrany materiał, metraż danego pomieszczenia czy technologia wykonania. W celu wyceny i przedstawienia konkretnej oferty prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Posadzka z mikrocementu - dlaczego my?

Femex Sp. z o.o. to firma, która powstała z pasji i jest prowadzona przez doświadczonego inżyniera z myślą o klientach, którzy chcą nadać charakteru swojej przestrzeni przy wykorzystaniu wyjątkowych rozwiązań posadzkowych i ściennych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy inżynierskiej połączonej z poczuciem estetyki – tworzymy nowatorskie, spersonalizowane rozwiązania w dziedzinie posadzek dekoracyjnych oraz dekoracji ściennych o bardzo różnej kolorystyce i charakterze. 

Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji i szczegółowa ofertę.

Wiedza

Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę biorąc udział w branżowych spotkaniach i szkoleniach.

Doświadczenie

Mamy już ponad 20-letnie doświadczenie w dziedzinie wykonywania nieszablonowych posadzek.

Umiejętności

Od wielu lat pracujemy w niezmiennym składzie i razem braliśmy udział w wielu projektach.

Gwarancja rzetelności

Zawsze dajemy 2-letnią gwarancję na wykonywane przez nas posadzki.