Posadzki z betonu woskowanego Warszawa

Posadzki z betonu woskowanego to zdecydowanie nowy trend w aranżacji wnętrz. Choć dotychczas posadzki betonowe były szeroko wykorzystywane, to jednak ich zastosowanie ograniczało się głównie do obiektów handlowych i przemysłowych. Dziś, dzięki pomysłowości projektantów, możemy cieszyć się posadzkami betonowymi także we wnętrzach domów.

Posadzki z betonu woskowanego w domu

Beton barwiony to nazwa, która wdzięcznie przyjęła się w Polsce. W wielu krajach używa się jednak pojęcia „beton woskowany”, ponieważ zarówno beton na bazie czystego cementu, jak i mieszanki cementu z żywicą, wykańczany jest impregnatem (glazurą) imitującą wosk. Posadzki z betonu barwionego robią nieprzeciętne wrażenie, bez wątpienia nadając każdemu pomieszczeniu nietypowego charakteru. Są to podłogi eleganckie, które chętnie wykorzystywane są przez projektantów wnętrz. Przede wszystkim istnieje tu niewiele ograniczeń – posadzki te można przygotować w wielu kolorach, mogą być różnie wykończone: szlifowane, przecierane, szpachlowane. Tak wykonane posadzki są bardzo odporne przede wszystkim na wszelkiego rodzaju obciążenia. Z uwagi na tę cechę tak chętnie są one wykorzystywane w pomieszczeniach przemysłowych.

Posadzka z betonu woskowanego - trwałość

Trwałość posadzek z betonu barwionego jest cechą pożądaną także przez osoby prywatne, które chcą cieszyć się podłogami, wyglądającymi dobrze przez wiele lat. Beton barwiony jest chętnie wykorzystywany również z tego względu, że można stosować go zarówno na zupełnie nowe, jak i stare podłoża. Bardzo zachęca także jednolita tafla takiej posadzki. Przede wszystkim podczas przygotowywania podłogi jest to duża oszczędność czasu, nie ma konieczności fugowania. To rozwiązanie, choć nietypowe, znajduje wielu zwolenników, którzy pragną mieć posadzki z betonu barwionego nie tylko na tarasach, ale też w salonie. Posadzki te są niepowtarzalne. Cały proces ich przygotowania, sposób mieszania mas i kładzenie podłogi powodują, że nie ma dwóch identycznych. Nadaje to pomieszczeniom unikalnego charakteru. Z pewnością jest to podłoga dla osób wymagających, będących koneserami surowej elegancji.

Posadzki z betonu woskowanego Warszawa

Podłogi z betonu barwionego są ciekawą alternatywą dla popularnych dotychczas podłóg, na przykład płytek czy parkietów. Tego typu podłoga pozwala stworzyć design pełen prostoty – posadzka ma charakter bardzo przemysłowy, z uwagi na drobne przetarcia i przebarwienia, które mogą doskonale imitować fabryczny charakter pomieszczenia. Dobrze komponują się one ze szkłem, stalą czy aluminium. Pasują przede wszystkim do nowoczesnych, surowych aranżacji i efekt ten jest chętnie wykorzystywany przez projektantów wnętrz, którzy są zwolennikami nowoczesnych rozwiązań aranżacyjnych. Utalentowany projektant z pewnością potrafiłby stworzyć także ciekawe wnętrze w tradycyjnych stylu, w którym znalazłaby się taka właśnie posadzka. Ostateczny efekt zasługuje na uznanie – tak jednolita podłoga całkowicie zmienia postrzeganie przestrzeni w pomieszczeniu, sprawia, że wydaje się one bardziej obszerne i przestronne

Posadzki z betonu woskowanego - dlaczego warto?

Współczesne rozwiązania

Posadzki naszego wykonania to połączenie najnowszych trendów architektonicznych i wieloletniego doświadczenia.

Uniklany design

Beton woskowany zdecydowanie wpłynie pozytywnie na desig wnętrza nadajac mu surowego, industrialnego charakteru

Powierzchnia antyalergiczna

Posadzki, które wykonujemy świetnie się sprawdzają dla osób cierpiących na wszelkiego rodzaju alergie.

Czystość

Posadzki wykonane z betonu woskowanego są łatwe w czyszczeniu i praktycznie bezproblemowe w eksploatacji.

Posadzka z betonu woskowanego - cena

Koszt wykonania posadzki z betonu woskowanego to wiele różnych składowych takich jak: wybrany materiał, metraż danego pomieszczenia czy technologia wykonania. W celu wyceny i przedstawienia konkretnej oferty prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Posadzka z betonu woskowanego - dlaczego my?

Femex Sp. z o.o. to firma, która powstała z pasji i jest prowadzona przez doświadczonego inżyniera z myślą o klientach, którzy chcą nadać charakteru swojej przestrzeni przy wykorzystaniu wyjątkowych rozwiązań posadzkowych i ściennych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy inżynierskiej połączonej z poczuciem estetyki – tworzymy nowatorskie, spersonalizowane rozwiązania w dziedzinie posadzek dekoracyjnych oraz dekoracji ściennych o bardzo różnej kolorystyce i charakterze. 

Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji i szczegółowa ofertę.

Wiedza

Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę biorąc udział w branżowych spotkaniach i szkoleniach.

Doświadczenie

Mamy już ponad 20-letnie doświadczenie w dziedzinie wykonywania nieszablonowych posadzek.

Umiejętności

Od wielu lat pracujemy w niezmiennym składzie i razem braliśmy udział w wielu projektach.

Gwarancja rzetelności

Zawsze dajemy 2-letnią gwarancję na wykonywane przez nas posadzki.