Posadzki z betonu woskowanego Warszawa

Zachwycające wykończenie Twojego wnętrza

Beton woskowany nazywany również betonem barwionym to niesamowity materiał wykorzystywany do tworzenia posadzek, a także surowiec dekoracyjny w przestrzeniach mieszkalnych i komercyjnych. Beton użyty do położenia posadzki jest barwiony na pożądany kolor lub stanowi odpowiednio dobraną mieszankę cementu, tworząc na nałożonej powierzchni różne odcienie szarości. W zależności od wybranego efektu jest on szlifowany, przecierany lub szpachlowany. Beton woskowany jest bardzo odpornym materiałem wykończeniowym, a także niezwykle ciekawie prezentującym się elementem wyposażenia Twojego wnętrza. 

Chcesz wiedzieć więcej na temat betonu woskowanego?

 

Posadzki z betonu woskowanego w domu

Posadzki z betonu woskowanego świetnie sprawdzą się w przestrzeni każdego wnętrza. W połączeniu z jego wystrojem stworzą niepowtarzalny klimat i będą stanowić trwałe wykończenie Twojej podłogi. Beton woskowany to także idealny materiał wykończeniowy Twojej ściany, balkonu lub tarasu. Wzorowo sprawdzi się on w pomieszczeniach, gdzie jest wyższa wilgotność i na powierzchniach intensywnie eksploatowanych. Beton woskowany daje Ci nieograniczone możliwości dekorowania Twojej przestrzeni, a z nami proces ten przebiegnie szybko i efektywnie.

Zobacz finalizację naszej pracy z udziałem betonu woskowanego.

Posadzka z betonu woskowanego - trwałość

Beton użyty do stworzenia posadzki w wybranej przestrzeni daje Ci gwarancję, że Twoja podłoga czy jakakolwiek inna powierzchnia, będzie odporna na wilgoć, ścieranie, a także pozostanie nienagannie wyglądającą posadzką przez wiele lat. Beton woskowany może być nakładany na nowe podłoże, jak już te istniejące. Dlatego nie musisz martwić się o czasochłonne zrywanie podłogi i wiążące się z tym koszta. Również sam proces położenia posadzki jest szybki i nie powoduje powstawania pyłu, a każdy utworzony dekor jest Twoim niepowtarzalnym projektem.

Wybierz trwałe i niebanalne rozwiązania w swojej przestrzeni. Dowiedz się, czy beton woskowany sprawdzi się w Twojej przestrzeni.

 

Posadzki z betonu woskowanego Warszawa

Podłogi z betonu woskowanego pozwalają stworzyć minimalistyczny design, ale także wkomponować się w każdy styl wykończenia wnętrz. Z uwagi na drobne efektowne przetarcia i przebarwienia, każda posadzka będzie tworzyła inny wzór. Dobrze komponują się one ze szkłem, stalą czy aluminium. Posadzki z betonu woskowanego również optycznie powiększają pomieszczenie, a ich jednolita powierzchnia nadaje wnętrzu niepowtarzalnego wyglądu.  

Pokaż nam swój projekt, a my zrealizujemy go w terminie i z perfekcyjną dokładnością. Poznaj bliżej naszą firmę.

 

Posadzki z betonu woskowanego - dlaczego warto?

Oryginalny wygląd

Posadzki z betonu woskowanego tworzą nietuzinkową powierzchnię, która idealnie wpasuje się w Twoje wnętrze.

Trwałość

Beton woskowany jest niezwykle wytrzymałym i odpornym na zarysowania materiałem wykończeniowym.

Powierzchnia antyalergiczna

Jednolita powierzchnia, którą tworzy posadzka z mikrobetonu, sprawia, że nie gromadzą się w jej szczelinach alergeny.

Łatwa pielęgnacja

Codzienne mycie posadzki z mikrobetonu odbywa się szybko i bez specjalnych detergentów, a sama jej powierzchnia jest plamoodporna.

Posadzka z betonu woskowanego - cena

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaki jest koszt położenia posadzki z betonu woskowanego, skontaktuj się z naszym działem handlowym. Przekaż nam podstawowe dane, jak metraż powierzchni, wybrany wzór i miejsce, na którym ma być położony beton woskowany, a określimy szacowany koszt inwestycji. Natomiast gdy chcesz poznać szczegółowy kosztorys położenia posadzki z betonu woskowanego, umów się z nami na spotkanie, na którym omówimy również detale przedsięwzięcia.

 

Posadzka z betonu woskowanego - dlaczego my?

Firmę Femex Sp. z o.o tworzą eksperci z dziedziny posadzek z betonu woskowanego, mikrocementowych, żywicznych i okładzin z paneli winylowych. Wykorzystując wyjątkowe rozwiązania posadzkowe i ścienne, odmieniamy wnętrza w prywatnych i komercyjnych nieruchomości. 

Każdy nasz projekt opiera się na fachowej wiedzy, wieloletniemu doświadczeniu i niebanalnemu poczuciu estetyki. 

Spełniając Twoje oczekiwania i łącząc je z naszymi umiejętnościami, wykonamy spersonalizowane posadzki dekoracyjne i ścienne w Twojej przestrzeni. 

 

Wiedza

Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę, szkoląc się u najlepszych fachowców na świecie i w Polsce.

Doświadczenie

Mamy już ponad 20-letnie doświadczenie w wykonywaniu nieszablonowych posadzek.

Umiejętności

Zrealizujemy każdy projekt, dbając o najdrobniejsze szczegóły i spełniając Twoje oczekiwania.

Gwarancja rzetelności

Nasze usługi zawsze wykonujemy w wyznaczonym terminie i dajemy Ci na nie 2-letnią gwarancję.