POSADZKI PRZEMYSŁOWE

Posadzki przemysłowe mają tak szerokie zastosowanie, że spotykamy je na każdym kroku – i to dosłownie. Choć najwięcej uwagi poświęcamy posadzkom w naszych domach, to każdego dnia pojawiamy się w miejscach, gdzie najistotniejszą funkcją posadzek jest ich wytrzymałość. We wszelkiego rodzaju pomieszczeniach takich jak garaż, kotłownia, komórka, piwnica, spiżarnia lub inne pomieszczenie techniczne gdzie bywamy co dziennie konieczne jest zastosowanie wytrzymałej posadzki. W tych pomieszczeniach istotna jest przede wszystkim odporność na uszkodzenia mechaniczne, trwałość i łatwość w utrzymaniu czystości. Odpowiedzią na zapotrzebowanie na taką posadzkę jest rozwiązanie oparte na żywicy z posypką z piasku kwarcowego (zdjęcia poniżej).

Posadzki tego rodzaju znajdują swoje zastosowanie w wielu miejscach. Niezależnie od tego, czy urządzasz dom, mieszkanie, mały sklep, czy budujesz większy zakład, polecamy Ci najbardziej nowoczesne, ale też sprawdzone rozwiązania w zakresie posadzek. Pomożemy Ci wybrać system posadzkowy, najbardziej dopasowany do profilu Twojej działalności i możliwie najbardziej użyteczny. Dzięki temu zyskasz pewność, że wybrane rozwiązanie będzie idealnie dostosowane do przyszłych potrzeb i dopasowane do panujących warunków. Rozwiązanie posadzkowe dobieramy do charakteru pomieszczenia i panujących w nim warunków. Pamiętamy o doborze odpowiednich polimerów do obciążenia mechanicznego i chemicznego posadzki.

Zawse proponujemy rozwiązania, które odznaczają się dużą wytrzymałością oraz estetyką. Istotne jest, by posadzki były łatwe do utrzymania w czystości. Naszym klientom oferujemy posadzki bezspoinowe, doskonale znoszące wilgoć – dzięki czemu łatwo jest je utrzymać w czystości.

Po więcej informacji zapraszamy na PosadzkawGarażu.pl