POSADZKI DEKORACYJNE

Nowatorskie rozwiązania dla Twojego wnętrza

Nieustannie obserwując rynek, poznajemy potrzeby klientów, którzy oczekują niebanalnych rozwiązań dla swoich powierzchni w miejscach pracy, w domach i wielu innych przestrzeniach. Posadzki, jakie tu znajdziesz to trwałe i wyjątkowe elementy wyposażenia wnętrz. Materiały, które je tworzą to żywica epoksydowa, mikrocement i beton woskowany. Dzięki bogatemu wzornictwu i praktycznie nieograniczonym możliwościom posadzki dekoracyjne są często wybierane przez wielu projektantów i dekoratorów wnętrz. 

Funkcjonalne i trwałe powierzchnie w Twoim otoczeniu

Posadzki dekoracyjne z żywicy i posadzki z betonu cechuje przede wszystkim bezspoinowość, co oznacza, że Twoja wybrana powierzchnia będzie stanowić jedną, idealnie gładką całość. Również dzięki niewystępowaniu szczelin na całej powierzchni, w których może gromadzić się kurz i roztocza posadzki żywiczne i posadzki z betonu polecane są dla alergików. Do tego dodajmy niebywałą odporność na uszkodzenia, wytrzymałość, łatwość w utrzymaniu czystości i otrzymujemy idealne rozwiązanie dla Twojego domu, biura, czy jakiejkolwiek innej przestrzeni. 

Oryginalne posadzki w Twojej przestrzeni idealnie dopasowane do Ciebie

Posadzki z żywicy i posadzki z betonu to nieograniczone możliwości, doskonale wpasowujące się w każdy styl wnętrzarski. Świetnie sprawdzą się w przestrzeni industrialnej, aby podkreślić loftowy charakter wnętrza. Jednocześnie idealnie wpasują się w nowoczesne aranżacje, imitując marmur, czy beton. Również w nietypowych oprawach, posadzka z żywicy epoksydowej jest idealnym rozwiązaniem. Dzięki posadzce z żywicy możesz cieszyć się powierzchniami 3D, które stworzą niepowtarzalny klimat w Twoim domu, czy biurze. Docenią je także minimaliści, mogący wybrać jednokolorową powierzchnię spośród pokaźnej palety barw, uzyskując matowy, satynowy lub połyskujący efekt wykończenia. Z kolei posadzki z betonu to różnorodność architektury i feeria barw. Oferują one ciekawe struktury jak mikrocement gruboziarnisty, mikrocement szpachlowany i mikrocement zacierany z wykończeniem matowym, satynowym i na wysoki połysk.

Posadzki żywiczne i mikrocementowe to wygoda użytkowania

Posadzki dekoracyjne dają Ci nieocenioną możliwość ich zmiany w każdym momencie. Gdy po latach użytkowania posadzka z żywicy lub betonu znudzi Ci się, nie musisz marnować swojego cennego czasu na jej usunięcie. Wystarczy, że położysz na nią inną okładzinę, jak na przykład panele winylowe i znów będziesz cieszyć się swoim odmienionym wnętrzem. Nie musisz również oczekiwać pracochłonnej regeneracji lub konserwacji posadzki, bo z nami przebiega to szybko i bezproblemowo.