Posadzki dekoracyjne i dekoracje ścienne

Femex

poznaj nas bliżej

Femex Sp. z o.o. Twój ekspert w drodze do perfekcyjnych posadzek dekoracyjnych

Posadzki to niezwykle użytkowe powierzchnie w otaczającej nas przestrzeni. Ich głównymi cechami są przede wszystkim trwałość oraz funkcjonalność i nikt nie śmie w to wątpić. Firma Femex daje Ci jednak coś więcej. 

 

Lata pracy i zdobyte doświadczenie przez głównego twórcę przedsiębiorstwa Femex spowodowały, że masz szansę cieszyć się w swojej przestrzeni posadzkami i dekoracjami ściennymi, które wcześniej wydawały Ci się być niemożliwe do zrealizowania. 

 

Produkty, których używamy w swojej pracy, spełniają wyznaczniki nawet najbardziej wymagających klientów, a finalizacja projektów urzeczywistnia ich najśmielsze oczekiwania. Tworząc niebanalne rozwiązania posadzek w domu, w biurze, w halach czy budynku użyteczności publicznej kreujemy powierzchnię idealnie skrojoną pod funkcję pomieszczenia. Spełniając Twoje życzenia i wymagania danego budynku, tworzymy posadzki z żywicy, mikrobetonu, podłogi z paneli winylowych, a także dekoracje ścienne z mikrocementu i paneli. 

 

Posadzka Żywiczna Żywica Epoksydowa Żywica Poliuretanowa Mikrocement Panele Winylowe Zespół Femex

Dzięki wykonaniu oceny stanu technicznego podłoża, a także poczuciu estetyki dobierzemy idealną technologię do stworzenia Twojej nowoczesnej posadzki lub dekoracji ściennej.  

Żywica Epoksydowa Żywica Poliuretanowa Panele Winylowe Mikrocement Femex Zespół

Zespół femex

Artyści spełniający Twoje życzenia

Każda osoba z naszej załogi ma bogate doświadczenie, które zaowocowało stworzeniem idealnego zespołu. Na pozór wszyscy jesteśmy inni, a jednak wspólnie tworzymy perfekcyjną całość. 

Wykonujemy najlepsze i najtrwalsze posadzki z żywicy, mikrobetonu i paneli winylowych na rynku. Nasze prace tworzą niebanalne powierzchnie w domach, mieszkaniach, a także wielu zakładach i miejscach pracy, oraz miejscach użyteczności publicznej. 

Oferujemy Ci zespół, który cechuje punktualność, terminowość, czystość stanowisk pracy i niebywała estetyka wykonanej usługi.
Razem stworzymy oryginalną i trwałą posadzkę lub dekoracyjną ścianą wszędzie tam, gdzie jej tylko potrzebujesz.

Nowatorskie rozwiązania na wyciągnięcie ręki

Niemożliwe realizacje dla nas nie istnieją. Stale podnosząc swoje kwalifikacje, trafiamy do zakątków wyobraźni najbardziej kreatywnych klientów. Nieustannie odkrywamy nowe rozwiązania nowoczesnego wzornictwa i wprowadzamy je do naszej oferty jako kolejne sprawdzone systemy w dekoracji wnętrz. Uczestnicząc w polskich i międzynarodowych targach mamy najbardziej aktualną wiedzę dotyczącą panujących trendów w wyposażeniu wnętrz oraz potrafimy ją zobrazować, łącząc z naszymi usługami. Dzięki naszym rozwiązaniom, które stanowią bezspoinowe posadzki z żywicy i mikrocementu oraz dekoracje ścienne trafiamy do architektów i projektantów wnętrz, a także prywatnych i komercyjnych inwestorów. Rozpocznij z nami współpracę i dołącz do grona zadowolonych klientów

Referencje:

Spójrz, co mówią o nas nasi klienci.

Szkolenia i Certyfikaty

Poznaj nasze kwalifikacje, które nieustannie zdobywamy u najlepszych polskich i zagranicznych specjalistów.

Nasi Partnerzy:

Zobacz, z kim współpracowaliśmy do tej pory.

Zobacz Nasze

Realizacje