NAPRAWA POSADZEK

Dochodzi czasem do sytuacji, na skutek której uszkodzona zostaje posadzka. O ile drobne rysy czy przebarwienia możemy zignorować, o tyle obok poważnych uszkodzeń z reguły nie przechodzimy obojętnie. Posadzki niszczeją jednak nie tylko na skutek drobnych wypadków, ale po prostu starzeją się. Nawet najbardziej wytrzymała i trwała posadzka po kilku czy kilkunastu latach utlenia się, a w miejscach często użytkowanych matowieje. Na szczęście specjalistyczne rozwiązania sprawiają, że nie zawsze konieczna jest wymiana posadzek na nowe. W wielu przypadkach wystarczy naprawa lub retusz, aby posadzka odzyskała dawny blask i świeżość.

Jeśli Twoja posadzka uległa zniszczeniu i chcesz ją naprawić lub po prostu odświeżyć, zapraszamy Cię do kontaktu (formularz poniżej). Przede wszystkim określimy stopień zniszczeń i możliwości renowacji, a także najbardziej korzystne w danej sytuacji metody bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, wiedzy i umiejętnościach. Zakres prac określamy w zależności od stopnia zniszczenia, ale i dostosowujemy do oczekiwań właściciela. O czasie pracy, kosztach i uciążliwościach dla mieszkańców informujemy od razu.

Renowacja posadzek jest niezbędna nawet po krótkim czasie użytkowania jeśli mamy do czynienia z silną i intensywną eksploatacją. Na przykład prowadzone prace budowlane przy niezabezpieczonej posadzce, przesuwanie ciężkich sprzętów bezpośrednio po posadzce, długotrwałe oddziaływanie środków chemicznych. Na szczęście obecnie dostępne są skuteczne metody, które pozwalają w krótkim czasie odświeżyć posadzkę, by wyglądała jak dawniej. W przypadku posadzek żywicznych jedną z metod odświeżania jest zmiana koloru. Zdarza się jednak, że zniszczenie posadzki zmusza nas do jej wymiany. W takiej sytuacji istnieje możliwość nałożenia na starą posadzkę nowej powłoki żywicznej lub mikrobetonowej oszczędzając czas i pieniądze. Jest to doskonały sposób na wprowadzenie do wnętrza powiewu świeżości. Niezależnie od tego, czy na Twojej posadzce powstało drobne uszkodzenie lub ubytek, czy może wymaga ona całkowitej renowacji, bo straciła już swój dobry wygląd, jesteśmy w stanie Ci pomóc. Dysponujemy odpowiednią wiedzą, by doradzić Ci nie tylko w wyborze posadzki, ale też sprawnie przeprowadzić jej naprawę i retusz. Zadbamy o to, aby wnętrze Twojego domu lub firmy odzyskało blask i by nic nie zakłócało nieskazitelnego wyglądu posadzek.

Każdy przypadek wymagający renowacji jest indywidualny. Zapraszamy do kontaktu.