Naprawa posadzek Warszawa

Naprawa posadzek może być niełatwym zadaniem, ale z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem przy jej renowacji można odzyskać jej dawny blask i świeżość. Posadzki niszczeją nie tylko na skutek drobnych wypadków, ale po prostu się starzeją z biegiem czasu. Nawet najbardziej wytrzymała i trwała posadzka po kilku czy kilkunastu latach utlenia się, a w miejscach często użytkowanych matowieje. Na szczęście specjalistyczne rozwiązania sprawiają, że nie zawsze konieczna jest wymiana posadzek na nowe. W wielu przypadkach wystarczy naprawa lub retusz, aby odnowić posadzkę.

Zapraszamy do kontaktu  z nami jeśli chcą Państwo przywrócić pierwotny stan swojej posadzce.

Najczęstsze przyczyny uszkodzenia posadzki

Pęknięcia, wgniecenia, odpryski, zadrapania, luzy lub nierówności to niektóre z najczęstszych oznak uszkodzenia podłogi. Jeśli zauważysz któreś z tych uszkodzeń, konieczna będzie naprawa. Dodatkowo ciężkie przedmioty upuszczane na podłogę, intensywne użytkowanie, wilgoć, przecieki wody, brak konserwacji lub nieodpowiednie czyszczenie mogą prowadzić do uszkodzenia posadzki. Jeśli wiesz, co spowodowało uszkodzenie, łatwiej będzie uniknąć uszkodzenia posadzki w przyszłości.

Ocena stopnia uszkodzenia posadzki

Przed przystąpieniem do naprawy podłogi ważne jest dokładne zbadanie stopnia uszkodzenia. Niektóre uszkodzenia mogą być powierzchowne i wymagać jedynie kosmetycznej naprawy, podczas gdy inne mogą wymagać bardziej zaawansowanych działań. Zidentyfikowanie stopnia uszkodzenia pomoże wybrać odpowiednie metody naprawy i narzędzia.

Zniszczona posadzka i co dalej?

Zywica Epoksydowa Technic Garaz Nadarzyn Femex

Jeśli Twoja posadzka uległa zniszczeniu i chcesz ją naprawić lub po prostu odświeżyć, zapraszamy Cię do kontaktu. Przede wszystkim określimy stopień zniszczeń i możliwości renowacji, a także najbardziej korzystne w danej sytuacji metody bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, wiedzy i umiejętnościach. Zakres prac określamy w zależności od stopnia zniszczenia, ale i dostosowujemy do oczekiwań właściciela. O czasie pracy, kosztach i uciążliwościach dla mieszkańców informujemy od razu.

Renowacja posadzek

Renowacja posadzek jest niezbędna nawet po krótkim czasie użytkowania jeśli mamy do czynienia z silną i intensywną eksploatacją. Na przykład prowadzone prace budowlane przy niezabezpieczonej posadzce, przesuwanie ciężkich sprzętów bezpośrednio po posadzce, długotrwałe oddziaływanie środków chemicznych. W przypadku posadzek żywicznych jedną z metod odświeżania jest zmiana koloru. Zdarza się jednak, że zniszczenie posadzki zmusza nas do jej wymiany. W takiej sytuacji istnieje możliwość nałożenia na starą posadzkę nowej powłoki żywicznej lub mikrobetonowej oszczędzając czas i pieniądze. Jest to doskonały sposób na wprowadzenie do wnętrza powiewu świeżości. Niezależnie od tego, czy na Twojej posadzce powstało drobne uszkodzenie lub ubytek, czy może wymaga ona całkowitej renowacji, bo straciła już swój dobry wygląd, jesteśmy w stanie Ci pomóc. Dysponujemy odpowiednią wiedzą, by doradzić Ci nie tylko w wyborze posadzki, ale też sprawnie przeprowadzić jej naprawę i retusz. Zadbamy o to, aby wnętrze Twojego domu lub firmy odzyskało blask i by nic nie zakłócało nieskazitelnego wyglądu posadzek.

 

Naprawa posadzek cena

Nasi wykwalifikowani fachowcy posiadają odpowiednie narzędzia i doświadczenie, aby przeprowadzić naprawę posadzki w sposób skuteczny i bezpieczny. Warto skorzystać z usług ekspertów, by cieszyć się funkcjonalną i ładną posadzką. Cenę naprawy posadzki zawsze ustalamy indywidualnie w zależności od stopnia zniszczenia posadzki i przeprowadzonych prac. Każdy przypadek wymagający renowacji jest indywidualny. Zapraszamy do kontaktu. 

Naprawa posadzek - dlaczego z nami?

Femex Sp z o.o. to firma, która powstała z pasji i jest prowadzona przez doświadczonego inżyniera dla klientów, którzy chcą dodać charakteru swojej przestrzeni dzięki unikalnym rozwiązaniom posadzkowym i ściennym.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy inżynierskiej połączonym z poczuciem estetyki – tworzymy innowacyjne, spersonalizowane rozwiązania w dziedzinie dekoracyjnych podłóg i ozdób ściennych o różnorodnych kolorach i charakterze. Zajmujemy się również profesjonalną naprawą i renowacją posadzek.

Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji i szczegółową ofertę.

Wiedza

Dbamy o poszerzanie wiedzy i naszych kompetencji biorąc udział w szkoleniach.

Doświadczenie

Od ponad 20 lat z powodzeniem wykonujemy nieszablonowe posadzki i wiemy, jak o nie dbać.

Umiejętności

Naszym atutem jest niezmienny skład i udział w wielu cennych projektach.

Gwarancja rzetelności

Zapewniamy 2-letnią gwarancję na posadzki które wykonujemy.